Kontakt: 

721 120 038

 

Objednejte si online

 

 

Generální Úklid:

úklidové prostředky v ceně

EXPRES DO 24 HODIN
víkendy bez příplatku!

 

 

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Úklid domácností, firem a bytových domů

Rozumíme co je starost s úklidem...

 

Trápí Vás představa, jak se po náročném dnu vracíte do bytu, který v každodenním shonu nestihnete uklidit?

Již týdny nemáte vyžehlené prádlo?

Také potřebujete umýt okna, vyčistit koberce a sedačku, protože v sobotu přijede vzácná návštěva? Ale kde vzít na úklid domácnosti čas?!

Starosti s úklidem domácnosti nechte nyní na nás! Sdělte nám Vaše představy a přání a my Vám zajistíme jak pravidelný úklid domácnosti, tak generální úklid , či kompletní hospodyňské služby.

 

Stačí nás pouze kontaktovat a my se již o vše postaráme.

 

Proč si vybrat úklidové služby od nás?

Jsme si zcela vědomi toho, jak je pro Vás citlivé a intimní, svěřit úklid Vaší domácnosti jiné ženě. S ohledem na Vaše soukromí přistupujeme k našemu poslání.

Zjištěním Vašich potřeb, přání a nároků počínaje, na míru šitému výběru hospodyně a zpětnou vazbou o Vaší spokojenosti konče.

 

Naši práci se snažíme dělat naplno, víme, že bez dobrých referencí není možné obstát. To je jeden z důvodů proč si vybrat na úklid domácnosti či kanceláře právě naši agenturu - můžeme Vám slíbit, že každý požadavek, připomínku a přání se budeme snažit splnit ke spokojenosti Vás, našich klientů.

 

To je naše filozofie, kterou se snažíme zprostředkovat i našim hospodyním.

A troufáme si říci, že se nám to daří - už proto nabízíme k nově uzavřeným smlouvám na pravidelný úklid domácnosti měsíční zkušební lhůtu - vyzkoušejte si nás!

 

Vašim potřebám a zvyklostem se přizpůsobíme tak, aby péče o Váš domov a pohodlí nebyla pro Vás přítěží, ale ulehčením. Našim cílem je zbavit Vás zbytečných starostí s úklidem domácnosti - jsme Váš partner a Váš pomocník, který znásobí Vaši životní kvalitu.

 

PRIMA CLEANING s.r.o.

 

kontakt: 721 120 038 

               

e-mail: info@prima-uklid.cz